Dec 22, 2013

Nasza Choinka 2013

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia obchodziliśmy w szkole Naszą Choinkę.

Jednak tegoroczna impreza różniła się nieco od tradycyjnego już świętowania na sali gimnastycznej. Dzięki gościnności organizatorów Targu Bożonarodzeniowego, Nasza Choinka miała okazję wędrować ulicami Krakowa, by ostatecznie dotrzeć na scenę Rynku Głównego. Była to okazja do zaprezentowania poszczególnych zespołów artystycznych, a także do promocji szkoły wśród krakowian i przyjezdnych.

Program obejmował wspólne kolędowanie, świąteczne przedstawienie, taniec cheerleaderek oraz prezentację multimedialną. Występ zespołu wokalnego „Cantus Firmus” zachęcił naszych uczniów, nauczycieli, rodziców i gości oraz przypadkowych przechodniów do radosnego kolędowania. Następnie uczniowie klasy 3 - 5 zaśpiewali kolędy w języku angielskim oraz wykazali się wspaniałą grą aktorską w spektaklu pt. „Christmas Play”. Ostatnia część imprezy była poświęcona przedstawieniu naszej oferty edukacyjnej. Ciekawa narracja została wsparta prezentacją multimedialną opatrzoną zdjęciami z życia szkoły oraz profesjonalnym występem cheerleaderek z klas 4 -5.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

Więcej zdjęć w Galerii.