Feb 17, 2014

Pasowanie Pierwszoklasistów na Czytelników Szkolnej Biblioteki

Dzień 28.01.2014 r. prawie cały spędziliśmy w naszej szkolnej bibliotece.

Zaprosiła nas p. bibliotekarka, która razem z gimnazjalistami Gimnazjum nr VI przygotowała dla nas konkurs poetycki z nagrodami. Gimnazjaliści bardzo ciekawie czytali dla nas wiersze i zadawali nam o nich bardzo ciekawe zagadki. A potem zostaliśmy pasowani najstarszą w bibliotece książką na czytelników biblioteki. Każdy otrzymał na pamiątkę dyplom pasowania, a potem mogliśmy oglądnąć całą bibliotekę, samodzielnie wybrać książkę do wypożyczenia i ją wypożyczyć. Było kapitalnie ! Po przyjściu do klasy nikt nie mógł się już uczyć ponieważ na korytarzu pojawiły się nowe, śliczne ławeczki i wszyscy usiedli na nich z książkami zatopiwszy się w lekturze książeczek z biblioteki. Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzony czas.

Więcej zdjęć w Galerii..