Feb 26, 2014

Bal karnawałowy kl. 0-3 pt. „W Zwierzątkowie”

Czas Karnawału to dla wszystkich okazja na wesoły bal przebierańców, wesołe gry i zabawy. W związku z tak miłą tradycją odbył się w naszej szkole w dniu 25.02.14 bal karnawałowy klas 0 – 3 pt. „W Zwierzątkowie”.

W tym roku salę udekorowali rodzice. Wyglądała wyjątkowo przepięknie z kolorowymi balonikami, serpentynami, paskami bibuły i rysunkiem taty Filipa A. z klasy 1 a. Salę ozdobiły również wielkie rysunki ulubionych zwierząt, które namalowały dzieci z Klubu Plastyczno – Literackiego „Dziesiąteczka”. W jednej części sali balowej znalazły się też maski zwierząt. W zabawie wzięły udział również dzieci z okolicznych przedszkoli nr 80 oraz nr 90. Gry i zabawy poprowadziła gościnnie p. Paulina, która jest instruktorką tańca i wszystkim bardzo się spodobały.

Więcej zdjęć w Galerii..