May 20, 2014

Festiwal „Piosenka Polska”

W dniu 19.05.14 nieliczna, ale bardzo odważna grupa uczennic z naszej szkoły wzięła po raz pierwszy w dziejach naszej szkoły w festiwalu, który tak naprawdę jest konkursem na najdoskonalsze wykonanie piosenki polskiej.

Okazało się, że nasze 8-latki były najmłodszymi uczestniczkami konkursu. W konkursie uczestniczyły dwa uzdolnione duety Natasza Kołodziej i Karolina Łącz z kl. 1 a, Dalia Porębny i Maja Kołodziej z klasy 4 a oraz wyjątkowe solistki z klasy 1 a: Sabina Ciaszczyk, Zuzanna Woźniak oraz Maja Zając. Pomimo ogromnej tremy wystąpiły odważnie i wspaniale w Sali Widowiskowej DK „Podgórze”. Komisja konkursowa nie szczędziła pochwał dla wykonawców i zachęcała ich do dalszego rozwijania śpiewaczych pasji. Gratulujemy występu i czekamy na werdykt jury.

Duety:

Solistki: