Jun 23, 2014

Konkurs plastyczny pt. „Jak wyobrażasz sobie realizację w życiu codziennym słów „Zło dobrem zwyciężaj”

Sekcja Krajowa Oświaty i WychowaniaNSZZ „Solidarność” zorganizowała dla uczniów szkoły podstawowej Ogólnopolski Konkurs plastycznypoświęcony błogosławionemu księdzu Jerzemu Popiełuszce w trzydziestą rocznicę Jego męczeńskiej śmierci pt. „Jak wyobrażasz sobie realizację w życiu codziennym słów „Zło dobrem zwyciężaj”, które były myślą przewodnią posługi bł. ks. Jerzego Popiełuszki?”.

Do udziału w konkursie wali się uczniowie z klasy 1 a oraz klasy 2 a:

Patryk Szymoniak „Wzywam pogotowie żeby Cię ratować!”

Natasza Kołodziej „Nie zostawię Cię w kłopocie: Jak kupić karnet?”

Sabina Ciaszczyk „Szpital dla samotnych, chorych zwierząt”

Karolina Łącz „Chodź do mnie piesku! Zaopiekuję się Tobą!”

Filip Armatys „Pomogę Ci!”

Zuzanna Woźniak „Park dla samotnych zwierzątek w dżungli”

Zuzia Woźniak „Wolę, gdy jest czysto! Posprzątam!”

Maja Zając „Zaopiekuję się Tobą!”

Magda Luzar

Oliwia Krupa

Tomasz Ksieniewicz

Magdalena Mistarz

Nikola Masłyk

Konkurs w szkole przeprowadziła p. K. Wiązownicka. Na finał musimy poczekać aż do połowy września,ale prace przygotowane przez naszych uczniów można obejrzeć w Galerii. Dziękujemy wszystkim uczniom za przygotowanie bardzo wzruszających prac plastycznych.

Zdjęcia prac plastycznych w Galerii..