Jul 2, 2014

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 dla klas 1-6 rozpoczęło się o godz. 9:15 na sali gimnastycznej.

Akademię prowadziła przewodnicząca szkoły Dominika Kantor z kl. 6 a, która serdecznie przywitała Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, rodziców oraz wszystkich uczniów naszej szkoły. Pani Dyrektor rozpoczęła spotkanie przemówieniem, a następnie pani R. Pitala oraz pani A. Kocur wyczytały uczniów, którzy otrzymali w tym roku świadectwa z wyróżnieniem. Tytuł Prymusa Szkoły w tym roku zostały dwie uczennice: Anna Drewnik z kl. 4 a oraz Gabriela Kostołowska z kl. 5a, które uzyskały średnią ocen 5,64 oraz wzorowe zachowanie. Wszystkich wzorowych uczniów nagrodzono gromkimi brawami. Uroczystość była także okazją do gorących podziękowań dla rodziców, którzy w szczególny sposób angażowali się w życie szkoły.

Kolejnym punktem akademii był występ klasy 5 a, która zadedykowała wiersze i utwory muzyczne klasie 6 a puszczającej nasze mury szkolne. Przedstawiciele klasy 5 a wręczyli również drobne upominki swoim starszym kolegom.

Na koniec Pani Dyrektor otrzymała odznakę za długoletnią współpracę ze szczepem Wigry z ZHP. Po akademii uczniowie rozeszli się do klas, by otrzymać upragnione świadectwa i dyplomy.

Życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku, wspaniałych przygód i pięknej wakacyjnej pogody. Do zobaczenia we wrześniu! :)

Więcej zdjęć w Galerii..