Dec 10, 2014

Andrzejki 2014

Dnia 26 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Andrzejki.

Z tej okazji klasy 4-6 bawiły się na dyskotece. Organizatorami zabaw były przedstawicielki kl. 5a oraz kl. 6a. Oprawą muzyczną zajęli się chłopcy z kl. 5a oraz dziewczyny z kl. 6a.

W programie znalazły się tradycyjne wróżby andrzejkowe oraz konkurencje taneczne.

Wszyscy byli ciekawi, jakie imię będzie nosił ich przyszły wybranek bądź wybranka.

Co spotka nas w niedalekiej przyszłości? Odpowiedź znajdowała się na wylosowanej karteczce.

Figurki z wosku miały bardzo interesujące kształty. Każdy na swój sposób je interpretował i nadawał ukryte znaczenie.

Dziewczynki z klasy 4a zaprezentowały układ taneczny z elementami baletu.

Klasa 6a pokazała, że można się świetnie bawić przy nieco bardziej tradycyjnym repertuarze.

Szkolna grupa cheerleaderek z klas 4-6 zaprezentowała układ, a następnie zachęciła do wspólnych tańców:

Zabawa była wyśmienita!