Dec 17, 2014

Mikołajki 2014

Szkolne Mikołajki rozpoczął poranny konkurs mikołajkowy. Celem konkursu było wyłonienie najlepiej przebranej klasy. Nie brakowało zatem reniferów, elfów, mikołajów czy aniołków. Oto wyniki konkursu:

I miejsce zajęła klasa 2a

II miejsce zajęła klasa 1a

III miejsce zajęła klasa 5a

Wyróżnienia otrzymały klasa 1b i 6a.

Klasowe zdjęcia znajdą się w szkolnym kalendarzu na rok 2015.

Część właściwa Mikołajek odbyła się na sali gimnastycznej. Głównym punktem programu było przedstawienie w języku angielskim pt. „Rudolph - the red-nosed reindeer” przygotowane pod okiem p. A. Kocur. W renifery, elfy oraz Św. Mikołaja wcieliły się dziewczynki z kl. 5a oraz 6a. W tworzeniu scenografii brała udział również kl. 4a.  Po przedstawieniu grupa teatralna zaśpiewała kolędę, a następnie dzieci odpowiedziały na kilka pytań, które pozwoliły lepiej zrozumieć treść angielskiego przedstawienia uczniom klas najmłodszych. Na koniec p. Dyrektor razem ze Św. Mikołajem i jego pomocnikami rozdała wszystkim dzieciom słodkie upominki.