Dec 23, 2014

Szkolna Choinka 2014

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia odbyła się w naszej szkole uroczystość pod nazwą Szkolna Choinka.

W tym roku zaprosiliśmy wszystkich rodziców w godzinach popołudniowych. W programie artystycznym zaprezentowaliśmy Jasełka w wykonaniu wszystkich uczniów z klasy 2 a i kilkoro uczniów z klasy 3 a w których pojawiła się święta rodzina, anioły, diabły, Trzej Królowie, Herod, Diabły i inni goście. W postacie jasełkowe pomogła wcielić się aktorom p. R. Pitala.

Przedstawienie mikołajkowe w języku angielskim pt. „Rudolph - the red-nosedreindeer” zaprezentowały również klasy starsze przygotowane przez p. A. Kocur, ponieważ podczas imprezy gościliśmy Doradcę ds. Edukacji z Konsulatu Amerykańskiego - Panią Maria Brzostek.

Podczas imprezy zachwycił nas koncert kolęd w wykonaniu klas 4 – 6 pod opieką p. E. Firy z akompaniamentem na cymbałkach w doskonałym wykonaniu.

Po części artystycznej przyszedł czas na wspólny poczęstunek. Wszyscy mogli skosztować wspaniałych ciast upieczonych przez rodziców naszej szkoły, za, które gorąco dziękujemy.

Na stołach pojawiły się również inne przysmaki.

Więcej zdjęć w Galerii..

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom za wspólne świętowanie w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia.