Jan 25, 2015

Święto Babci i Dziadka w klasach 1-3

Z okazji Święta Babci i Dziadka 23.01.2015 rokudzieci z klas 1-3 zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i kochanych dziadków.

Czas uroczystości wypełniły bardzo wesołe i sympatycznie piosenki, recytacje, zabawy i śmieszne zagadki. Podczas konkursów dla naszych gości i dla dzieci okazało się, że wnuki i dziadkowie są wspaniałymi przyjaciółmi. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały gromkie 100 lat i wręczyły samodzielnie wykonane laurki. Na dekoracjach pojawiły się portrety babć i dziadków z ich imionami. Później zaprosiliśmy dziadków na słodki poczęstunek, który pomogli przygotować i podać rodzice.

Więcej zdjęć w Galerii..