Aktualności
Feb 10, 2015

Wyniki konkursu plastycznego dla klas 0 – 3 pt. „Karnawałowy ptaszek”


Gratulujemy zwycięzcom!


Miejsce 1 (ex aequo)

 

  1. Dawid Lumumba Diya – „Rio”

Kl. 2 a, SP nr 10

 

  1. Oliwia Lumumba Diya – „Berlinka”

Gr. 0 – Przedszkole Samorządowe nr 80

 

  1. Ania Balik – „Olaf – paw”

Gr. 0 - l. 6 – gr. IV – Przedszkole Samorządowe nr 80

 

  1. Aleksandra Oleksy – „Ptaszek karnawałowy – Świecidełko””

Kl. 1 b, SP nr 10

 

  1. Julia Ślęczka – „Karnaptak”

Kl. 1 a, SP nr 10

 

Miejsce 2 (ex aequo)

  1. Alicja Bocheńska – „Bibułka”

Gr. 0, gr. III – Przedzkole Samorządowe nr 80

 

  1. Kalinka Poziemska – „Błyskotka”

Gr. 0, l. 5 – Przedszkole Samorządowe 80

 

  1. Jakub Gwózdek – „Duduś”

Gr. 0, l. 6 – Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Amelia Wild – „Krateczka”

Gr. 0, l. 6 – Przedszkole Samorządowe nr 1

 

 

Miejsce 3 (ex aequo)

  1. Kacper Kwiecień – „Paw pomysłów”

Kl. 2 a, SP nr 10

 

  1. Maja Sałapa – „Pusia”

Gr. 0, l. 6 – Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Zofia Szkarłat – „Felka”

Gr. 0, l. 6 – Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Zofia Spyt – „Pawpuga”

Kl. 1a, SP nr 10

 

Wyróżnienia 1 stopnia (ex aequo)

  1. Marysia Guz – „Sofija – ptak”

Gr. 0, l. 6 – Przedszkole Samorządowe nr 80

 

  1. Norbert Kubacki – „Odblaskotek”

Gr. 0, Gr. 4 - Przedszkole Samorządowe nr 80

 

  1. Arsen Cchrustek – „Papugfryz”

Kl. 2 a, SP nr 10

 

  1. Alicja Gierula – „Paw serduszkowy”

Gr. 0, l. 5 - Przedszkole Samorządowe nr 80

 

  1. Ola Pawlaszek – „Mądra sowa na karnawał już gotowa”

Kl. 1 b, SP nr 10

 


 

 

Wyróżnienia 2 stopnia (ex aequo)

  1. Agata Skowron – „Ognisty feniks”

Gr. 0, l. 6 – Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Zofia Pac – „ Trutusie”

Gr. 0, l. 6 - Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Tobiasz Czerwiński – „Dodo”

Gr. 0, l. 6 - Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Emilka Soboń – „Plastelinek”

Gr. 0, l. 6 - Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Szymon Nowak – „Edzio paw”

Gr. 0, l. 6 - Przedszkole Samorządowe nr 80

 

  1. Maja Zając – „Karnawałowy ptaszek”

Kl. 2 a, SP nr 10

 

 

Wyróżnienia specjalne

  1. Ania Rosner –

Lila Radzikowska

Ala Gerula -                                       „Gwiazdkowa perliczka”

Gr. 0, l. 5 – Przedszkole Samorządowe nr 80

 

  1. Marysia Szybka – „Dzióbek”

Gr. 0, l. 6 – Przedszkole Samorządowe nr 1

 

  1. Natasza Kołodziej – „Ptak pomponikowy”

Kl. 2 a, SP nr 10

 

 



SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Ks. Fr Blachnickiego 1 31-535 Kraków