Mar 25, 2012

Turniej o Miotłę Pani Wiosny

Tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole 27.03.2012 r. nauczyciele nauczania zintegrowanego zorganizowali Turniej o Wiosnę Pani Miotły. Uczestniczyły w nim dzieci z klas 1 – 3 oraz zaproszeni koleżanki i koledzy z grup 0 z sąsiednich przedszkoli nr 80, 90 oraz 1. W tym roku udało nam się połączyć rozgrywki sportowe z koncertem wiosennych piosenek. Śpiewaliśmy piosenki w przerwach pomiędzy rozgrywkami. Wszyscy mocno kibicowali swoim reprezentantom w poszczególnych drużynach i było bardzo wesoło. Nagrodą za udział w zawodach była oczywiście miotła – bukiet bazi oraz dyplom udziału dla grupy. Każdy uczestnik otrzymał w nagrodę kolorowe nalepki.