Mar 10, 2015

Dzień Kobiet 2015

W piątek 6 marca z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Samorząd Szkolny w imieniu wszystkich mężczyzn wręczył laurki Paniom nauczycielkom i poszczególnym klasom oraz składał życzenia wszystkim kobietom oraz koleżankom.

Laurki dla Pań były wykonywane w wielkiej tajemnicy, a co najważniejsze ręcznie przez męską część samorządu. Każda laurka była inna, a zdobienia były dobierane do przedmiotu którego panie uczą. Chłopcy nagrali również życzenia w formie wierszy, które zostały odtwarzane podczas przerw.

Niespodzianka udała się ponieważ wszystkie kobiety w szkole były mile zaskoczone.

Piotr Mizera, kl. 5a