May 7, 2015

Konkurs wokalny 'Sing with me 2015'

Dnia 6 maja miał miejsce szkolny konkurs piosenki angielskiej dla klas 1-3.

Do konkursu zgłosiło się 8 uczniów z kl. 1a, 1 uczennica z kl. 1b, 6 uczniów z kl. 2a oraz 4 uczniów z kl. 3a. Dzieci przygotowały piosenki, które poznaliśmy na zajęciach języka angielskiego lub inne ulubione utwory w tym języku. Uczniowie mogli śpiewać a capella lub z podkładem muzycznym oraz występowali solo lub z grupą przyjaciół.

W komisji zasiadały p. A. Kocur oraz p. R. Pitala, które oceniały oryginalność wykonania, poprawność językową oraz dobór repertuaru. Poziom był bardzo wysoki, a wykonania ciekawe. Oto wyniki:

I miejsce:

Maja Zając i Zuzia Woźniak z kl. 2a

Franek Cygan z kl. 1a

II miejsce:

Maciek Zaborowski i Kacper Lewandowski z kl. 1a

III miejsce:

Ola Pawłaszek z kl. 1a

Wyróżnienia:

Zosia Spyt z kl. 1a oraz Marcela Kostołowska, Franek Kmieć i Dominik Bularz z kl. 3a

Natasza Kołodziej i Karolina Łącz z kl. 2a

Sława Korta z kl. 1b

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!