Feb 7, 2012

Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 10

W dniu 07.02.2012 w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Otwarty. Nauczyciele wraz z uczniami naszej szkoły przygotowali na spotkanie z zaproszonymi gośćmi I Grę Gigant pt. „ Przygody bohaterów amerykańskich kreskówek W. Disneya i Pixara”. Po przeprowadzonej wesołej grze goście oglądali sale nauczania zintegrowanego, sale klas starszych, świetlicę, bibliotekę, salę informatyczną, pomieszczenia Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego i inne miejsca w szkole. Dzieci przylepiały na pamiątkową planszę znaczki, które dostawały od nauczycieli w poszczególnych miejscach szkoły.

Opracowanie: R. Pitala