Feb 9, 2012

Bal karnawałowy w rytmie samby pt. „W świecie bohaterów amerykańskich kreskówek” oraz Konkurs na Najciekawszą Fryzurę Karnawałową „Karnafryz 2012”

W dniu 09.02.12 dzieci z klas 1 – 3 oraz dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli bawiły się wspólnie na corocznym balu karnawałowym. W tym roku uczyliśmy się kroków samby  pod opieką p. instruktorki tańca, która w naszej szkole prowadzi naukę tańca towarzyskiego. W trakcie tanecznych popisów bawiliśmy się wyśmienicie w licznych konkursach, których zwycięzcy zostali nagrodzeni.

Podczas balu odbył się konkurs na najpiękniejszą fryzurę balu tzw. Karnafryz. W tym roku zwycięzcami zostali:

I miejsce – Wiktoria Ginter – klasa 2 a

Gabriela Kostołowska   - klasa 3a

Nikola Dziurkowska – klasa 1 a

II miejsce – Kinga Kowal – kl. 1 a

Wiktoria Ksieniewicz – kl. 2 a

Nadia Porębny – kl. 2 a

III miejsce – Hubert Kotas – kl. 1 a

Natalia Kuraś – kl. 2 a

Kasia Załubka – kl. 1 a

Wyróżnienia:

- Piotr Mizera - kl. 2 a)