Nov 7, 2015

Halloween 2015

W piątek 30 października 2015 r. odbyła się w naszej szkole parada kostiumowa uczniów z klas 4-6. Dzieci przebrały się w kolorowe Halloweenowe stroje oraz pozowały do zdjęć klasowych.

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w mini-lekcji poświęconej tradycjom i słownictwu związanym ze świętem, śpiewały piosenki, wzięli udział w quizie oraz oglądnęły krótki film. Podczas uroczystości rozstrzygnięto konkurs na komiks nt. Halloween po angielsku. Oceniono oryginalność pomysłu, estetykę wykonania oraz poprawność językową. Oto wyniki:

Zosia Spyt z kl. 2a

Franek Cygan z kl. 2a

Natasza Kołodziej z kl. 3a

Ala Bigosińska z kl. 5a

Ola Pawłaszek z kl. 2a

Wyróżniono również: Tomka Lipkę z kl. 1a, Julkę Siwek z kl. 2a, Sabinę Stankiewicz z kl. 2a, Madlenę Leśniak i Julkę Galas z kl. 5a, Gabrysię Suślik z kl. 5a oraz Maję Kołodziej z kl. 6a.

Wszystkie prace można zobaczyć na pokonkursowej wystawie Halloweenowej na parterze. Gratulujemy!