Oct 17, 2015

Ślubowanie klasy 1a oraz 1b Święto Komisji Edukacji Narodowej

W dniu 14.10.2015 uczniowie z klas 1a oraz 1b zostali pasowani tradycyjnym, złotym ołówkiem przez p. Dyrektor E. Jaśkowiec na uczniów naszej szkoły.

Podczas uroczystości okazało się, że pierwszaki pięknie śpiewają piosenki i recytują wierszyki. Wspaniale było oglądnąć ich występ. Dzieci z klasy 2a złożyli życzenia i wręczyli pamiątki, a uczniowie z klasy 3a zaśpiewali piosenkę.

W tym dniu pamiętaliśmy również o Święcie Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie z klas 4 – 6 pięknie podziękowali za opiekę i naukę nauczycieli swoim występem. Najbardziej rozweselili nas poprzez przygotowanie prezentacji - naśladowanie nauczycieli z klas starszych. Zabawa w odgadywanie była doskonała! Dziękujemy!

Więcej zdjęć w Galerii..