Nov 22, 2015

Zajęcia warsztatowe w YLRC 2015

Dnia 16 października odbyły się zajęcia warsztatowe dla klasy 3 w Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego.

Zajęcia odbyły się w ramach zajęć języka angielskiego. Podczas zajęć wykorzystano metodę narracyjną (storytelling), różnorakie techniki i formy pracy oraz typy interakcji. Dzieci miały okazję posłuchać bajki pt. „The Very Hungry Caterpillar”, oglądnąć film, wspólnie opowiedzieć historyjkę po angielsku, pracować w grupach (układanie puzzli językowych) oraz stworzyć klasową książeczkę. W ten sposób dzieci utrwaliły słownictwo oraz frazy, rozwijały wszystkie umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) oraz społeczne (negocjacja w parach i grupach). Czekamy na kolejne warsztaty!

Więcej zdjęć w Galerii..