Mar 17, 2016

Humanistyczne wędrówki!

25 lutego 2016 roku klasy 4,5,6 uczestniczyły w ciekawych warsztatach historycznych.

Klasy 4 i 5 odwiedziły Muzeum Archeologiczne, gdzie poznawały pradzieje człowieka oraz oglądały piękną wystawę pt:„Starożytny Egipt”. Klasa 6 udała się do Muzeum Armii Krajowej i brała udział w interesujących warsztatach pt: „Bohaterowie i zdrajcy”. Uczniowie w aktywny sposób poszerzyli swoją historyczną wiedzę, ciekawie spędzając czas w muzeum!

10 marca 2016 roku klasy 4,5,6 udały się na spektakl pt: „Pinokio” do Teatru im. Juliusza Słowackiego. Było pięknie! Barwne dekoracje, niezwykłe efekty specjalne, profesjonalna gra aktorska, wspaniała muzyka, mnóstwo humoru i dobrej zabawy spowodowały, iż z niecierpliwością czekamy na kolejny spektakl! Byle szybko!

Zob. galerię zdjęć..