Jan 25, 2012

Świąteczny Koncert grupy wokalnej „Cantus firmus”

W naszej szkole od listopada zeszłego roku powstaje zespół wokalny składający się na razie z uczennic klas 1- 3 pod nazwą  Cantus Firmus. Prowadzi go p.  Małgorzata Mazur, która wraz z dziećmi przygotowała przepiękny koncert kolęd, pastorałek i piosenek zimowych dla rodziców i nauczycieli – wychowawców. Dzieci śpiewały w sposób wyjątkowy, z ogromną radością, energią i z uśmiechem na buzi. Wspaniale prezentowały się w czarno-czerwonych strojach. Piosenka „Kolorowy śnieg” otrzymała dodatkowo interpretację ruchową w postaci sypiącego się konfetti w roli śniegu. Występ został nagrodzony burzliwymi oklaskami, a członkowie zespołu byli proszeni o wielokrotne bisy. Czekamy na kolejne występy zespołu. Gratulacje!

Opracowanie: R. Pitala