Jan 13, 2012

Hurra ! Są wreszcie wyniki konkursu plastycznego pt. „Pamięci tych, co walczyli o wolną i demokratyczną Polskę – 30 rocznica ogłoszenia stanu wojennego w Polsce”. Wyniki są dla naszej szkoły wspaniałe.

Komisja konkursowa przyznała nam bardzo wysokie nagrody.

Komisja konkursowa przyznała nam bardzo wysokie nagrody. Oto laureaci:

W kategorii klas 1 – 3 :

1 miejsce – Krzysztof Dobosz (kl. 2 a),
- 2 miejsce (Ex aequo) – Wiktoria Ginter (kl. 2 a) i Antoni Alwasiak (kl. 2 a(
- Wyróżnienie: Maja Szopa (kl. 3 a), Anna Drewnik (kl. 2 a), Piotr Mizera (kl. 2 a)

W kategorii klas 4 – 6:
- 1 miejsce - Patryk Kozendra (kl. 5 b)
- 3 miejsce - (Ex aequo) – Jan Krupa (kl. 6 a) i Mateusz Bułka (kl. 6 a)
Wyróżnienie w kategorii „Gazetka”: Patrycja Sikora (kl. 6 a), Maciej Wolnicki (5 b), Maciej Popiela (5 b)
            Nagrody zostały wręczone podczas uroczystego wernisażu w dniu 13.01.2012 w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej przy al. Focha 39 przez przewodniczącą KMPO Kraków – Śródmieście NSZZ „Solidarność”p. K. Rytlewską – Marewicz .
            Gratulacje i dyplomy otrzymały  również panie  nauczycielki przygotowujące dzieci do konkursu p. E. Sajewicz, p. K. Wiązownica i p. R. Pitala.

Miał on na celu wyłonienie najlepszych uczniów z ortografii. Sam konkurs został poprzedzony licznymi przygotowaniami chętnych uczniów chcących się zmierzyć z tak trudną dziedziną nauki jak orografia. Najlepszymi okazali się Jakub Szary i Natalia Indyka. Gratulacje ! Klasy nauczania zintegrowanego od paru lat współpracują z Akademią Żakowską, organizatorem konkursu wiedzy o Krakowie.