Sep 29, 2012

Festyn Jesienny w Dzielnicy Grzegórzki

Przedstawiciele naszej szkoły w dniu 29.09.2012 uczestniczyli w Jesiennym Festynie Dzielnicy.

Uczniowie z klas 1- 6 pod opieką p. M. Brzyskiego wzięli udział w zawodach sportowych, a uczniowie z klasy 3 pod opieką p. R. Pitali „udawali” podczas festynu fragment smoka. Wcześniej podczas zajęć plastycznych w Klubie „Dziesiąteczka” przygotowali stosowne przebranie smocze na głowę i ręce, oczywiście w tradycyjnych kolorach naszej szkoły. Podczas parady do kompletnego przebrania dzieci otrzymały jeszcze balonika. Razem z dziećmi z innych szkół smok został„ożywiony”. Smok chętnie, wesoło i dziarsko kroczył po Kurlandzkim Bulwarze Wiślanym. Nagrodą za udział w paradzie była zabawa przygotowana dla dzieci podczas festynu, wspólnie spędzony miło czas i pamiątkowe zdjęcia.

Więcej zdjęć - w Galerii..