May 28, 2017

Spotkanie historyczno-detektywistyczne z Panią Łucją w klasie 1a z serii „Władcy czasu”

Hurrra! Poznajemy jako detektywi historię naszego miasta.

Na pierwszym spotkaniu z panią Łucją o, której mówi się Pani Fishka stworzyliśmy własne mapy nieznanych nikomu światów zamieszkanych przez stwory z naszej wyobraźni. Na wyprawę poza szkołę poszliśmy z lupami, które otrzymaliśmy podczas spotkania. W związku z naszymi badaniami detektywistycznymi odwiedziliśmy sklep dla detektywów „Szpieg”, gdzie oglądaliśmy różne, dziwne urządzenia. Kolejne spotkania odbędą się w przyszłym roku. Czekamy na nie z wielką niecierpliwością. Ciekawe, czy pani Fishka przyniesie znowu swoją, tajemniczą walizkę?

Zobacz Galerię zdjęć..