Oct 28, 2012

Apel kl. 1 - 3

Wszystkie dzieci z klas 1 – 3 spotkały się pod opieką pań wychowawczyń oraz p. pedagog E. Szewczyk na wspólnym spotkaniu – apelu.

Podczas apelu zostały ogłoszone wyniki Konkursu Plastycznego pt. „Bezpiecznie i ciekawie spędzamy przerwę”. A oto wyniki:

Zdobywczynie I miejsca: Wiki Ginter, Alicja Bigosińska, Nikola Mastyk

Zdobywczynie II miejsca: Anna Schwarz, Magdalena Mistarz Maja Kołodziej

Zdobywczynie III miejsca:
Wiktoria Brożek, Daria Maj, Katarzyna Załubka, Dasza Guz

Zdobywcy wyróżnień: Patryk Kuc, Karolina Nęcka, Gabriela Suślik, Nikola Niechaj,Wiktoria Ksieniewicz

Specjalne dyplomiki za udział w konkursie otrzymali: Franek Kmieć, Patryk Wolski, Emilia Cora, Julia Kudła, Eryk Sieńko, Norbert Warchał

Zwycięzca specjalnego wyróżnienia: Marcin Olejniczak

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowanie ciekawych i pouczających prac.

Wyniki Konkursu dla Klas 1 – 3 na Najbardziej Obowiązkową Klasę oraz Konkursu na Najbardziej Punktualną Klasę w październiku.

W czasie apelu klasy nauczania wczesnoszkolnego porównały również swoje wyniki w konkurencjach na najbardziej obowiązkową klasę oraz najbardziej punktualną klasę. Okazało się, że w miesiącu październiku nagrodę Punktualnisia za najlepszą punktualność  uzyskała klasa 1 a, a nagrodę Smila Milorda  uzyskała klasa 2 a za najlepszą realizację obowiązku noszenia mundurka do szkoły. Teraz klasy 1 a oraz 2 a muszą w dalszej rywalizacji utrzymać nagrodę do końca roku szkolnego, a klasa 3 musi lepiej zadbać o zdobycie nagród dla siebie.

Gratulacje !!!