Jun 28, 2018

Rodzinny piknik w naszej szkole

W dniu 06.06.2018 r. w naszej szkole odbył się bardzo wesoły i sportowy Rodzinny Piknik.

Do szkoły przybyli nasi uczniowie wraz ze swoimi rodzinami. Podczas pikniku odbywały się różnorodne zabawy i zawody sportowe, a także występy laureatów konkursów: Mam talent, Konkurs Recytatorski i innych. W czasie festynu odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy rodzicami a uczniami z Gimnazjum, mecz siatkówki. Podczas piknikowania nie mogło zabraknąć grillowanych kiełbasek. A wspaniałą atrakcją dla małych i dużych była przepiękna piniata z cukierkami przygotowana przez mamę Natalki z klasy pierwszej. Impreza była bardzo słoneczna i radosna.

Zob. Galerię zdjęć..