Feb 27, 2019

Interaktywny robot PHOTON w naszej szkole

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w naszej szkole pojawiła się nowa pomoc dydaktyczna – na miarę XXI wieku – robot edukacyjny Photon.

Nasi uczniowie marzyli, aby taki fajny robocik był dostępny na  zajęciach w naszej szkole. Z Photonem na pewno zapoznają się i zaprzyjaźnią wszystkie dzieci. Warto przypomnieć, że Photon jest pierwszym na świecie interaktywnym robotem edukacyjnym, który rozwija się razem z dzieckiem, uczy logicznego myślenia, nowych technologii, podstaw programowania, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwijania pamięci.

Interaktywny robot został przyjęty przez uczniów z dużym entuzjazmem i ciekawością.

Jesteśmy przekonani, że dzięki takim nowoczesnym pomocom, kodowanie i programowanie okaże się świetną zabawą, a lekcje zyskają na atrakcyjności.

Mirosław Startek

Galeria zdjęć