Feb 20, 2020

Karnawał Disco i Konkurs na Najpiękniejszą Fryzurę „Karnafryz”w klasach 1-3

W dniu 19 lutego odbył się Bal Karnawałowy w stylu Disco. Spędziliśmy go na tańcach i zabawie podczas konkursów.

Trzeba było wykazać się zdolnościami tanecznymi podczas tańca na gazecie lub z balonikami, a nawet w przylepianiu koledze jak największej ilości piegów z konfetti. Do dzisiaj uśmiechamy się przypominając sobie wrażenie ze wspólnego spotkania. W Karnafryzie uczestniczyło wiele dzieci. Pomysły na fryzury przeszły oczekiwania organizatorów. Pojawiły się na głowach kaktusy, nietoperze, pająki, czarodziejskie kapelusze, pawie, muffinki i wiele innych niezwykłych fryzur. Gratulacje dla zwycięzców oraz dla pomysłodawców i wykonawców. Brawo!!!!

Zob. galerię zdjęć...