Dec 6, 2012

Szkolne Mikołajki

W naszej szkole odbyły się w tym roku bardzo wesołe Mikołajki.

Podczas spotkania ze św. Mikołajem uczniowie losowo wymienili się samodzielnie wykonanymi prezentami w czym pomagał zaproszony gość. Każda klasa przez kilka dni wcześniej przygotowywała dla innej prezent - kalendarz na rok 2013. Uczniowie wręczyli również swoje, klasowe listy z prośbami do św. Mikołaja. Na prezenty musimy poczekać aż do spotkania „Nasza Choinka”. Młodsze klasy zaśpiewały dla szanownego gościa okazjonalne piosenki. Nie obyło się bez zabaw ruchowych przygotowujących do wysiłku w akcji charytatywnej do której zachęcił nas również św. Mikołaj. W tym roku wszyscy włączamy się do akcji „Świąteczna paczka”. Oczywiście św. Mikołaj wypytał wszystkich nauczycieli: Czy byli grzeczni ? Wszyscy zostali poczęstowani przez naszego świętego słodkościami. Mikołaj otrzymał od nas w prezencie Gwiazdkę na szczęście.