Dec 21, 2012

Konkurs Plastyczny dla klas 1 – 6 pt. „Anioł Szczęścia”

W grudniu odbył się Konkurs Plastyczny dla klas 1 – 6 pt. „Anioł Szczęścia”. Jury wyłoniło zwycięzców...

I miejsce - Witold Myrek– klasa 3 a

II miejsce - Anna Drewnik - klasa 3 a

II miejsce - Damian Kapa – klasa 2 a

III miejsce - Natalia Kuraś – klasa 3 a

III miejsce - Alicja Bigosińska – klasa 2 a

IV miejsce - Nikola Mastyk – klasa 1 a

IV miejsce - Maja Kołodziej – klasa 3 a

Wyróżnienia:

Daria Maj, Wiktoria Ginter, Karina Chmurzyńska, Katarzyna Załubka, Dalia Porębny, Nikola Niechaj, Kamil Pietruszewski, Wiktoria Brożek, Eryk Sieńko, Maciej Lyer, Weronika Buła, Marysia Kawalec, Wiktoria Ksieniewicz, Nadia Porębny, Hubert Kotas

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy

za przygotowanie przepięknych prac plastycznych.

Dyplomy będą wręczone 21.12.12 podczas wspólnej uroczystości przedświątecznej „Nasza Choinka”.

Nagroda– kalendarzyk kieszonkowy na rok 2012 z Aniołami Szczęścia (miejsce I, miejsca 2 oraz 3 są aktualnie w druku. Będzie je można zakupić za 2 zł zapewne już od 21.12.12. Dochód ze sprzedaży kalendarzyków zostanie przeznaczony na Szkolną Akcję Charytatywną „Nie jesteś sam”.

Zdjęcia aniołów pojawią się w Galerii już wkrótce.