Feb 8, 2013

Uroczystość pt. „Nasza Choinka – 2013”

Tradycyjnie, jak co roku wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej aby podzielić się swoją radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Miło było nam ugościć podczas wspólnej uroczystości konsula USA ds. kultury, P. Briana George'a, doradcę ds. kultury i edukacji, P. Marię Brzostek oraz proboszcza parafii św. Mikołaja, księdza dr Tadeusza Noska.

Więcej w galerii zdjęć.

Nasze spotkanie uświetniły jasełka wystawione w języku angielskim, które doskonale odegrali aktorzy z klas 3 a i 4 a pod sumienną opieką p. Anny Kocur oraz p. E. Frączek i p. R. Pitali. Rodzice wspaniale dopasowali stroje do ról swoich pociech, dzieci doskonale czuły się na scenie, a dekoracje dopełniły urok występu.

Więcej w galerii zdjęć.

Podczas spotkania wysłuchaliśmy przepięknego koncertu szkolnej grupy wokalnej Cantus Firmus pod opieką pani koncertmistrz M. Mazur.

Więcej w galerii zdjęć.

Po występie zespołu, pani koncertmistrz rozśpiewała wszystkich obecnych na sali. Śpiewaliśmy kolędy „koncertowo”.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali również obiecane przez św. Mikołaja prezenty. Tym razem prezenty wręczały szkolne anioły. Każda klasa otrzymała wybrany przez siebie prezent o który prosiła w liście.

Więcej w galerii zdjęć.

Podczas uroczystości zostały również wręczone nagrody dla laureatów Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Anioł szczęścia”.

Świąteczne spotkanie z p. konsulem zostało uwiecznione poprzez wspólne fotografie.

Więcej w galerii zdjęć.

Samorząd szkolny wręczył na ręce ks. dr. Noska pieniądze zebrane przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców w akcji charytatywnej „Świąteczna paczka”. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w akcji.