Jun 3, 2013

Mecz piłkarski w Turnieju „Z podwórka na stadion” KrakGol 2013

W dniu 28.05.13 drużyna piłkarska stworzona z zawodników klasy 3 a oraz klasy 2 a stawiła się na mecz piłkarski, który miał się odbyć na boisku LO nr VIII.

Niestety nie zgłosiły się inne drużyny z dzielnicy II i wygraliśmy dzielnicowy etap rozgrywek piłkarskich walkowerem. W ten sposób przeszliśmy do drugiego etapu rozgrywek i dopiero teraz czeka naszą drużynę ostry trening, bo następny mecz już 03.06.

Wielkie podziękowania za stworzenie drużyny piłkarskiej uczniów z klasy 2 i 3 oraz treningi przygotowujące drużynę do meczów należą się p. Robertowi Olejniczakowi (tacie Marcina z kl. 3a) oraz księdzu Robertowi Majce.

Więcej zdjęć w Galerii..