Nov 27, 2013

Andrzejki w świetlicy dla klas 1 - 3

Bardzo lubimy Andrzejki, bo spotykamy się po lekcjach ze swoimi koleżankami i kolegami aby razem pobawić się w tradycyjne wróżby andrzejkowe.

W dniu 27.11.13 w szkolnej świetlicy zagrała muzyka, zaświeciły światła dyskotekowe i ruszyła zabawa andrzejkowa. Pojawiła się wyjątkowa okazja do wszelkich popisów tanecznych przy muzyce dyskotekowej. W tym roku starsze koleżanki przygotowały wróżby napisane atramentem sympatycznym, który staje się czytelny dopiero nad płomieniem świecy. Nasz wzrok przyciągała magiczna kula z której starsze koleżanki Maja i Ania przepowiadały naszą przyszłość. Ojoj ! Co to będzie ? Chłopcy ze starszej klasy czuwali nad muzyką, pani Kasia i pani Ala wróżyły z wosku, przebijając papierową dynię można było dowiedzieć się kim zostaniemy w przyszłości, a wyciągając los z pudełka można było poznać swojego przyjaciela z przyszłości. Oczywiście wszyscy chętnie skorzystali z poczęstunku i było nam bardzo wesoło i jak zwykle…… za mało!