Nov 29, 2013

Dyskoteka andrzejkowa 2013

W związku ze zbliżającym się Dniem Św. Andrzeja odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa.

W zabawie uczestniczyli uczniowie klas 4-6. Oprócz tańców, dzieci miały okazję uczestniczyć w różnego rodzaju zabawach związanych z tradycyjnymi Andrzejkami. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy przebijali serduszka, by poznać imię przyszłego wybranka lub wybranki. Następnie uczniowie wzięli udział w losowaniu karteczek, na których była zapisana wróżba dotycząca najbliższej przyszłości. W końcu każdy ściągnął lewy but, aby dowiedzieć się kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu. Trzeba przyznać, że uczniowie bawili się wyśmienicie!

Więcej zdjęć w Galerii..