Kalendarium 2018/2019
wrzesień  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

październik   Ślubowanie klas pierwszych.

listopad   1. Obchody Święta Patronki Szkoły Marii  Skłodowskiej-Curie

2. Uroczysta Akademia z okazji Święta Niepodległości Polski – 11.XI

3. Klasowe Andrzejki

grudzień

1. Kiermasz Świąteczny (prace  wykonywane przez uczniów wszystkich klas. Dochód przeznaczony na Szkolną Akcję Charytatywną.

2. Szkolna Choinka – impreza okolicznościowa z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

3. Klasowe Wigilie.

styczeń   Organizacja Święta Babci i Dziadka: w klasach młodszych

luty   Zabawa Karnawałowa dla uczniów klas 0-III oraz gości z okolicznych przedszkoli nr 80, 90, 1

marzec   1. Lekcje pokazowe dla dzieci z przedszkoli prowadzone przez wychowawców klas I-III. Zwiedzanie szkoły.

2. Powitanie Wiosny – uroczystość obchodów pierwszego dnia wiosny (program artystyczny przygotowany przez uczniów klas młodszych i starszych)

kwiecień   Obchody Święta Ziemi (Akcje ekologiczne organizowane przez wychowawców klas)

maj   Uroczysta Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

czerwiec

1. Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka

2. Święto Szkoły – zabawy, turnieje, gry, konkursy.

Corocznie organizowany jest dla uczniów także konkurs przyrodniczy "Świetlik" (dla klas 1-6) oraz Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek" (dla klas 3).

Planowany jest ponadto udział naszych uczniów w Konkursie Ortograficznym dla klas 1-3 "Kaktus" i w konkursie Wiedzy o Krakowie dla klas 2 "Żaczek krakowski".