319093110_3461667017444709_2422810717695103027_n

Christmas Decorations Workshops w Young Learners Resource Center Krakow

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż! Z tej okazji uczniowie klas 7-8 wzięli udział w Warsztatach Dekoracji Świątecznych w Young Learners Resource Center.

Gościem specjalnym była pani Beth E. Barry, która przebywa w Polsce w ramach stypendium Departamentu Stanu i współpracuje z Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

Uczniowie wzięli udział w świątecznym quizie przygotowanym przez uczennicę klasy 7, a następnie zagrali w grę karcianą (Christmas Card Game).

Osobiste opowieści o tradycjach świątecznych pani Beth oraz wspomnienia o domu rodzinnym były nie lada ciekawostką dla nas wszystkich. Uczniowie mieli mnóstwo pytań dotyczących nie tylko Świąt, ale również podróży pani Beth, geografii i historii Stanów Zjednoczonych.

Kolejnym punktem programu było stworzenie wspólnego łańcucha na choinkę. Każdy uczestnik udekorował swoje ogniwo i napisał na nim o swoich marzeniach i nadziejach związanych ze Świętami i Nowym Rokiem. Nie zabrakło pięknych życzeń związanych z lepszą przyszłością, szczęściem, prawdą, wdzięcznością i upragnionym pokojem.

Wydarzenie zakończyliśmy tworzeniem ozdób choinkowych (Popsicle Christmas Trees), które z pewnością udekorują niejedno drzewko. Happy Christmas everyone!

Skip to content