May 20, 2014

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych 2014

Hurrra! W tym roku mamy powód do dumy, ponieważ uczniowie z naszej szkoły zachwycająco dobrze poradzili sobie z konkursowymi zadaniami. Otrzymali 2 nagrody i aż 8 wyróżnień. Gratulujemy !

Nagrody przyznano uczniowi i uczennicy z klasy 1 a – Arsenowi Chrustkowi i Mai Zając.

Wyróżnienia zdobyli: uczennica klasy 4 a Anna Drewnik i uczniowie z klasy 1 a: Sabina Ciaszczyk, Natasza Kołodziej, Kacper Kwiecień, Karolina Łącz, Maja Raj, Zuzanna Woźniak, Filip Zięba.

Czekamy na przysłanie nagród i dyplomów za udział w konkursie dla wszystkich pozostałych uczestników, którzy dzielnie stawili czoła zadaniom konkursu. Może w następnym roku szkolnym trzeba jeszcze raz próbować swoich sił.