Sep 12, 2014

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste powitanie nowego roku szkolnego dla klas 1-6 odbyło się 1 września na sali gimnastycznej.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozpoczęli krótkim programem artystycznym, a następnie pani Dyrektor życzyła nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom sukcesów oraz wytrwałości w nowym roku. Szczególne powitanie należało się również najmłodszym uczniom naszej szkoły – pierwszoklasistom, którzy dzielnie zaprezentowali się nowym koleżankom i kolegom. Na koniec pani dyrektor przedstawiła nowego nauczyciela - panią A. Ludwik, która będzie uczyć przyrody w klasach 4-6. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do swoich sal.

Jeszcze raz życzymy wszystkim uczniom wszelkiej pomyślności, bardzo dobrych wyników w nauce oraz radości z rozwijania swoich zainteresowań w Dziesiątce!

Zobacz do Galerii.