Dec 15, 2014

Ogólnopolski Test Ortograficzny 2014

W dniu 24.10.2014 r. dziesięcioro uczniów z klasy 3 oraz dwoje uczniów z klasy 2 przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego.

Ogółem z całej Polski zmierzyło się z testem 1749 uczniów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Patryk Wolski z kl. 3, który został wyróżniony Dyplomem Eksperta Ortografii. Zajął on 11 miejsce.

Pozostali uczniowie: Tomasz Ksieniewicz, Joanna Śnieżek, Franek Kmieć, Magda Mistarz, Oliwia Krupa, Marcela Kostołowska, Magda Luzar, Jan Kapałka, Kacper Polański Arsen Chrustek, Filip Armatys otrzymali dyplomy uznania i bardzo wszystkim gratulujemy.

Wszyscy uczniowie pod kierunkiem p. K. Wiązownickiej na zajęciach koła ortograficznego dla klasy 2 oraz 3 włożyli dużo pracy przygotowując się do konkursu. Uczestnicząc w nim poszerzyli swoją wiedzę i nabyli nowych doświadczeń.

Życzymy powodzenia w ortograficznych zmaganiach w przyszłym roku.