Apr 15, 2012

WYSTĘPY SZKOLNYCH CHEERLEADEREK

Brawa dla wszystkich dziewczynek, które w tym roku szkolnym pilnie uczęszczały na zajęcia taneczne prowadzone przez Panią Anetę Dobrowolską. Dziewczynki z klas III, IV i V bardzo chętnie uczyły się nowych „kroczków” i układów choreograficznych, aby potem zaprezentować je na różnych uroczystościach szkolnych. Występowały między innymi na zabawie karnawałowej dla klas młodszych, VI Turnieju Tenisa Stołowego oraz Dniu Otwartym Szkoły Podstawowej nr 10. Mamy nadzieję, że nadal będą doskonalić swoje umiejętności i zobaczymy jeszcze wiele pięknych występów w ich wykonaniu.