Jun 3, 2015

1.06. 2015 r. - DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Z okazji dnia dziecka uczniowie naszej szkoły brali udział w grach i zabawach sportowych zorganizowanych przez Panią Anetę Dobrowolską z pomocą Ks. Roberta Majki.

Dzieci z klas młodszych chętnie rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg na 60 metrów, rzut piłką lekarską, tor przeszkód. Klasy starsze również brały udział w tych konkurencjach oraz  w Międzyklasowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przechodni, który wywalczyła klasa V w składzie: Olejniczak Marcin, Bajak Jakub, Dobosz Krzysztof,  Małczyk Mateusz, Czerwonka Maciej, Mizera Piotr, Myrek Witold, Pompa Piotr, Drewnik Anna, Porębny Dalia. Drugie miejsce w turnieju zajęła klasa IV, a trzecie klasa VI.

Zobacz zdjęcia w Galerii..