Feb 6, 2012

Konkurs Plastyczny dla klas 0 – 6 pt. „Bohaterowie amerykańskich kreskówek W. Disneya i Pixara”

W naszej szkole powstało Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego i dlatego staramy się stwarzać uczniom naszej szkoły sytuacje w których mogą nie tylko ćwiczyć wymowę słówek i zwrotów angielskich, ale także poznawać kulturę amerykańską. Dlatego konkurs plastyczny o tematyce filmowej był okazją, aby przypomnieć sobie ulubionych bohaterów. Do udziału w konkursie zostały również zaproszone dzieci z Przedszkola nr 80, z Przedszkola nr 90 oraz z Przedszkola nr 1. W konkursie jury oceniło piękne prace plastyczne z klas 1 a, 2 a, 5 a oraz 5 b oraz z Przedszkola nr 1 oraz nr 80. Jury przyznało dyplomy i nagrody, które zostały wręczone laureatom podczas zabawy karnawałowej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy sukcesu.