Jun 6, 2012

Dzień Dziecka w SP 10 pn. „Welcome Spring - Children's Day”

Już po raz trzeci uroczyście obchodziliśmy w tym roku Dzień Dziecka w działającym

w naszej szkole Centrum Zasobów Dydaktycznych Języka Angielskiego (Young Learners Resource Center), w towarzystwie Konsula Generalnego USA w Krakowie Benjamina Ousley'a Nesemana, kilku  innych przedstawicieli Konsulatu i Urzędu Miasta Krakowa oraz Pani Dyrektor naszej szkoły Ewy Jaśkowiec. Naszym gościem honorowym była Pani Wiceprezydent Miasta Krakowa – Anna Okońska -Walkowicz.

Dzieci, poprzez zabawy edukacyjne, zaprezentowały wiedzę i umiejętności językowe, zdobyte w bieżącym roku szkolnym, a także krótkie przedstawienie „Hide and Seek”, wierszyki
i piosenki w j. angielskim. Do wspólnej zabawy udało się zaprosić naszych Gości, którzy wspólnie z dziećmi wykonali piosenkę „Rainbow”, a następnie Pan Benjamin Ousley przeczytał dzieciom książeczkę w j. angielskim. Na koniec uczniowie otrzymali upominki z okazji Dnia Dziecka.

Więcej zdjęć... w Galerii.