Apr 29, 2013

Akcja „500 milionów drzew”

W dniu 24.04.2013 r. o godz. 12.00 dzieci z klasy 3 a wzięły udział w happeningu w ramach ogólnopolskiej akcji pod nazwą „500 milionów drzew”.

Akcja jest zorganizowana we współpracy z Lasami Państwowymi. Akcja ta jest sposobem promowania sadzenia drzew przez wszystkich ludzi. Dzieci bawiąc się na Małym Rynku mogły dowiedzieć się informacji o znaczeniu drzew w codziennym życiu człowieka i potrzebie ich sadzenia. Układaliśmy sadzonki drzew iglastych i liściastych na wielkim banerze, słuchaliśmy informacji o nich, udzielaliśmy wywiadów i wykrzyczeliśmy hasła na temat sadzenia drzew i ich ochrony. Było wspaniale.

Więcej zdjęć w Galerii