Oct 26, 2013

Dyniowe spotkanie

W październiku odbyło się na sali gimnastycznej „Dyniowe spotkanie” dzieci z klas 0 – 3.

Gry i zabawy stosownie do okazji przygotowane zostały i przeprowadzone przez panie ze świetlicy. W zabawie doskonale bawiły się wszystkie dzieci z naszej szkoły oraz zaproszeni dostojni goście z  przedszkola nr 80 dwie grupy) . Wspaniałej zabawie towarzyszył śmiech i radość. Podczas spotkania dzieci ze starszej klasy zaprezentowały bardzo wesołą inscenizację w języku angielskim nawiązującą do tradycji Halloween.  Oczywiście wszyscy mogli liczyć na odrobinę słodyczy zgodnie z amerykańską tradycją „Psikus czy cukierek?"

Więcej zdjęć w Galerii..