Klasy-czwarte-robia-maski-karnawalowe-29

Warsztaty świąteczne “Christmas Workshop 2018”

Święta tuż tuż…, dlatego 14 grudnia klasa 3a miała okazję uczestniczyć w warsztatach świątecznych Christmas Workshop poprowadzonych przez nauczyciela języka angielskiego p. Annę Jurczak oraz wychowawcę klasy p. Renatę Pitalę.

Zadania bazowały na zasobach Young Learners Resource Center, materiałach multimedialnych oraz zasobach własnych nauczycieli. Zajęcia miały na celu rozwijanie umiejętności językowych uczniów, zwiększenie świadomości interkulturowej, wspieranie integracji w grupie oraz szeroki rozwój artystyczny. 

Uczniowie utrwalili słownictwo związanie ze Świętami Bożego Narodzenia (karty obrazkowe, dopasowywanie, zadawanie pytań) i rywalizowały w grupach odgadując wizerunki ukryte w puzzlach, biorąc udział w świątecznym quizie (definicje słówek) oraz dekorując choinkę według instrukcji. Spotkanie było również okazją do wykorzystania Magic Machine, dzięki której dzieci wycinały elementy wspólnego łańcucha choinkowego przy dźwiękach znanych kolęd. Na koniec wszyscy otrzymali certyfikaty uczestnictwa w warsztatach.  Wesołych Świąt i Do siego roku!

Skip to content